Badania wykluczające boreliozę

mam pytanie odnośnie boreliozy brałam antybiotyk igm było 0,48 a igg 1,61 po antybiotyku igm do 0,36 a igg 1,58 ponowne wyniki robiłam w innym laboratorim i igm 23,8 a igg 32,7 to jak to jest bo już nic nie rozumiem. Przy ostatnich wyniki interpretacj są takie igm - wynik poniżej 18 ujemny od 18-22 wątpliwy, powyżej 22 dodatni w przypadki igg ma się to tak- negatywny poniżej 10 wątpliwy od 10-15 a dodatni powyżej 22 To w porównaniu z poprzenimi wynikami spadło, czy po mimo antybiotku spadło

Badaniem potwierdzającym boreliozę jest badanie pzeciwciał metodą western blot. .Jeżęli Pani nie ma żadnych dolegliwości to samych przeciwciał się nie leczy i następnych badań nie warto wykonywać.