Test na boreliozę metodą CLIA

Witam zrobiłam test na boreliozę metodą CLIA nie rozumiem wyniku, IgG<5000 AU/ml (wynik ujemny <10, wątpliwy 10-15, dodatni >15) czyli wygląda na to że jest ujemny ? nie rozumiem tego... co oznacza tak wysoki wynik? z kolei IgM 76,14 (ujemny <18, 18-22 wątpliwy, dodatni >22) tu już rozumiem jednoznacznie że dodatni. czy ten tes może być fałszywie dodatni? i powinnam zrobić jeszcze test Western? w ciągu jednego miesiąca ugryzły mnie 2 kleszcze ale typowych objawów boreliozy nie mam

Witam. Wynik może wskazywać na świeżą infekcję boreliozą - bardzo dużo zachorowań przebiega bezobjawowo w pierwszym stadium. Proszę bezwzględnie wykonać badanie testem potwierdzającym western blot.