Badania wykonane przy niedoczynności i Hashimoto

Proszę o pomoc : choruje na niedoczynność tarczycy wyniki mam dobre 0,72 tsh norma 0,2-4,2 . Przyplątało się również Hashimoto. Proszę kogoś o pomoc jakie badania moge wykonać : bardzo zle się czuję psychicznie codziennie płacze bez przyczyny, hustawka nastroi , jest mi bardzo zimno do tego s Do tego wszystkigo mam jakieś stany lekowe , boje się wszystkigo :( nie moge sobie już poradzić z tym wsyztskim . Badania zrobione dhea-s, dhea,prolaktyna z obciązeniem co dalej robić. prosze o pomoc

Dzień dobry,

Proszę ocenić stężenie FT4 i FT3 (24 h od ostatniej dawki hormonu). Warto sprawdzić, czy konwersja hormonów jest prawidłowa,a w razie czego ją poprawić. Dobrze byłoby , gdyby pokazała się Pani jakiemuś lekarzowi. Ważne jest dokładne badanie fizykalne i dobrze zebrany wywiad.

Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz