Badanie czas protrombinowy u 13-latki

moja corka ma lat 13 dostalam sierowanie na badania czas protominowy(G11)17.3wskaznik protr.88 inr1.15 APTT(G11)29.9 FIBRYNOGEN(G53)412 Czy ta sa dobre wyniki jak je czytac prosze o pomoc

Witam! Wyniki badania czasu APTT, PT, wskaźnika protrombinowego oraz INR mieszczą się w granicach normy. Podwyższony jest natomiast poziom fibrynogenu, co u dzieci najczęśćiej świadczy o przebytym w ostatnim czasie stanie zapalny. Wyniki bezwzględnie powinien jednak zinterpretować lekarza który zlecił ich wykonanie.