Badanie HBs AG antygen w 32 tygodniu ciaży

Witam! Jestem w 32 tyg. ciąży wczoraj robiłam badanie HBs Ag antygen i taki oto wynik otrzymałam COI 2.05. Mam wykonać test potwierdzający . Co może oznaczać ten wynik. Napiszę jeszcze tylko ze w 2010 roku miałam robiona ablacje i wówczas robiłam takie oto badanie na antyHBS wynik był dodatni 287,5 mlU/ml Proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można nic powiedzieć. proszę powtórzyć wynik i udać się do ginekologa.