Wynik badania obecności HBS Antygen

Proszę o interpretację wyników badań. 38tc HBS Antygen 13.4 s/co >=1 pozytywny Wynik testu potwierdzającego dodatniego antygenu HBS - ujemny czy to oznacza ze jestem zdrowa?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wykonanie testu potwierdzającego obecność antygenu powierzchniowego HBs ma na celu potwierdzić lub wykluczyć wynik fałszywie dodatni, otrzymany w teście przesiewowym. Pani wynik świadczy, że nie jest Pani nosicielem/ zakażona wirusem WZW B. Potwierdzam.