Wynik badania obecności HBS Antygen
Proszę o interpretację wyników badań. 38tc HBS Antygen 13.4 s/co >=1 pozytywny Wynik testu potwierdzającego dodatniego antygenu HBS - ujemny czy to oznacza ze jestem zdrowa?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, wykonanie testu potwierdzającego obecność antygenu powierzchniowego HBs ma na celu potwierdzić lub wykluczyć wynik fałszywie dodatni, otrzymany w teście przesiewowym. Pani wynik świadczy, że nie jest Pani nosicielem/ zakażona wirusem WZW B. Potwierdzam.