Badanie hemoglobiny i kwasu moczowego przy CT1 LADA
Poproszę o interpretację wyników hemoglobina 12,0, ob19,kwas moczowy 2,0,zaznaczę że mam CT1 LADA.Dziękuję z góry.

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez podania norm badań obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć na temat wyników. Nie podaje także Pani jednostek w których były oznaczone. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego.