Badanie histopatologiczne po poronieniu i liczne kosmki trofoblastu
Po poronieniu w 6 tc stwierdzono u mnie w badaniu histo-patologicznym liczne kosmki trofoblastu z ogniskami rozplemu. Zalecono mi zrobienie badań beta-hcg po 1 miesiączce. Czy jeśli będzie on bliski lub równy zeru można będzie wykluczyć taką diagnozę?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Oznaczać to będzie prawidłowe wyłyżeczkowanie i brak rozrostu trofoblastycznego.