Interpretacja wyniku badania histopatologicznego po zabiegu łyżeczkowania macicy

Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego wyskrobin z jamy macicy po zabiegu wyłyżeczkowania przeprowadzonego w 9 tygodniu ciąży (ciąża obumarła). Oto wynik badania histopatologicznego: Decidua cum haemorrhagia et inflammatione. Villii immaturi. Kosmki niedojrzałe pokryte trofoblastem z ogniskami rozplemu.

Witam serdecznie!
Do prawidłowej interpretacji wyników badania konieczna jest znajomość Pani dolegliwości, przyjmowanych leków itp. Przytoczony opis brzmi następująco: Doczesna z ogniskami krwotocznymi i zmianami zapalnymi. Kosmki niedojrzałe. Kosmki niedojrzałe pokryte trofoblastem z ogniskami rozplemu. Wynik ten nie precyzuje przyczyny poronienia. Zmiany zapalne mogą świadczyć o infekcji wewnątrzmacicznej. Powinna Pani skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.
Ze względu na niedojrzałość kosmków z towarzyszącym rozplemem wskazana jest wizyta u ginekologa i oznaczenie poziomu betaHCG. Podwyższony poziom gonadotropiny będzie sugerował występowanie zaśniadu. W takiej sytuacji wskazana jest dalsza diagnostyka i leczenie.
Pozdrawiam