Badanie hormonów tarczycy a mrowienie w palcach

Poproszę o interpretację wyników tarczycy anty tpo 6.31 anty tg <10.00 ft3 3.36 ft4 1.45 tsh 4.890 choles 257 usg płat 16x11x41mm lewy 12x11x40mm ciesn 3mm struktura jednorodna echogenicznosc prawidłowa węzły chłonne niewidoczne objawy mam puls 150 w spoczynku 122 meczenie mrowienie w palcach

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania