Badanie hormonów tarczycy u 17-latka

dzień dobry, syn ma 17 lat, miał robione badanie TSH i wyszło mu przekroczone 6,5 , następnie powtórzył badanie zrobił cały pakiet na tarczycę, przedstawiam wyniki i proszę o opinię: TSH - 4,702 FT3 - 3,61 FT4 - 1,62 anty - TG przeciw tyreogl. - poniżej 15,0 anty-TPO - 36,0 Czy te wyniki badań mogą wskazywać na choroby tarczycy np. niedoczynność, dziękuję i proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.