Badanie kości podniebiennych

w czesci poziomej kosci podniebiennych ,przy szwie podniebiennym srodkowym ,od dołu i ku tyłowi widoczne jest ich odcinkowe pogrubienie.Pogrubienie to ma łaczne wymiary ok.11x9x13 mm.Cech destrukcji warswy korowej nie stwierdza sie,tkanki miekkie wokół nie sa pogrubiałe. Wcelu dokładnej oceny struktur miekkotkankowych,w razie watpliwosci klicznych wskazane badanie MR

Nigdy nie rozpoznaję i nie leczę choroby na podstawie opisów i bez badania chorego. Sam oceniam obrazy TK. W Pani przypadku muszę wiedzieć więcej.Przepraszam.