Badanie krwi, krwotoki z nosa i silne bóle miesiączkowe

MojeWynikiBadań.Często źle się czuje.W okresie ostatnich 3 miesiecy mialam 3 krwawienia z nosa.Ostatnio mialam takze silne bole miesiaczkowe i slabe krwawienia wtedy.Badanie było robione 5 dni pozakończeniu okresu. A w okolicy pepka po lewej stronie jak sie poloze wyczywam zgrubienie.Hematokryt40.MCV82,7.MCH 29.MCHC 35,1.EOS%1,6,LYMPH%25,3,BASO%0,1,MPV7,CH28,1,ALT13,5,cholesterol cał. 138,triglicerydywsur.47,29,cholesterolHDLwsur.53cholesterolLDL75,8żelazo136 kreatynina0,65.TSH1,896.ResztWNormie

Witam! Niestety pełna interpretacja badania nie jest możliwa, gdyż nie podała Pani jednostek w jakich wykonane były oznaczenia. Myślę że w świetle opisanych przez Panią dolegliwości warto wykonać również usg jamy brzusznej oraz pełne badanie ginekologiczne.