Badanie krwi na przeciwciała ANA

Badanie krwi na przeciwciala ANA wykazalo, ze w badanym materiale wykryto obecnosc przeciwcial ANA, miano 1:80, typ swiecenia plamisty. Czy jest to prawidlowy wynik, czy powinnam pojsc do lekarza?

Witam jeszcze raz.
W pierwszą odpowiedź wkradła się pomyłka (tekst został przycięty przez stronę).
Wynik ujemny to poziom poniżej 1:40 a wynik dodatni to poziom powyżej 1:160.
Tak więc wynik 1:80 jest wątpliwy.