Co oznaczają wyniki przeciwciał u 69-latki?

Witam! Moja mama ma 69 lat i od pewnego czasu kłopoty ze zdrowiem:niedokrwiemie mózgu, problemy z nerkami ,bóle stawów.Dostała skierowanie na badania przeciwciał i wyszły takie wyniki Ro-52 rekombinat ,AMA-M2 ,Ribosmal-P-Protein .Wizytę ma dopiero za 4 miesiące .Czy to może być coś poważnego? Czy można poczekać na tą wizytę czy lepiej zapisać się wcześniej prywatnie do lekarza .Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć