Badanie krwi, obniżona temperatura ciała i zimne poty

WITAM. Mam obniżone RDW - CV 9,3% [11,,5 - 14,5], i MPV 4,8 [5,5 - 12,2], obniżona temperatura ciała nie przekracza 36 stopni, oblewają mnie zimne poty i kręci mi się w głowie, bolące kości i zimne ręce i stopy. Chciałabym wiedzieć co dalej robić. proszę o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne będzie kontynuowanie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.