Interpretacja badania krwi i moczu u 3-latka

Proszę o interpr moczu i krwi syna 3 lata i 3 mies Wyniki robiłam,gdyż od wtorku ma podwyż. temperaturę,lekko kaszle i ma katar. Gorączka wraca na wieczór. Leukocyty 9,3; erytrocyty 4,5; hemoglobina 11,1; hematokryt 36; MCV 80; MCH 25; MCHC 30,8; płytki krwi 389; limfocyty% 42; limfocyty# 3,9; neutrofile% 47; Neutrofile# 4,40; inne(Eo, Bazo, Mono)% 11; inne (Eo, Bazo, Mono)# 1,0; RDW-CV 12; PDW 13; MPV 6,30; PCT 0,245. Rozmaz z krwi:gran. segment 40; gran. kwasochł 3; limfocyty 53; monocyty 4

Witam. Obraz krwi jest typowy dla stanu zapalnego. Sam w sobie nie daje jednak odpowiedzi na pytanie co jest jego ogniskiem. Dziecko powinien obejrzeć pediatra który przeprowadzi bezpośrednie badanie.