Wyniki badania poziomu kreatyniny i krwi
Witam, mam 24lata i 1,8m. Ogólnie zdrowa. Rok temu zapalenie nII, dlatego przed MRI głowy wykonałam kreatyninę. Wynik to: 99 ummol/l (44-80) eGFR 59,8 wg MDRD Morfo: WBC 5,9(3,8-10) RBC 4,8(3,7-5,1) Hgb 14,5(12-16) Htc 41,0(37-47) MCV 84(80-99) MCH 30(27-35) MCHC 35,4(32-37) PLT 118(140-440) RDW-SD 36 (36,4-46,3) RDW-CV 12(11,6-14,8) PDW 11(9-17) MPV 10,7(9-13) P-LCR 29,5(13-43) PCT 0,1(0,2-0,4) NEUT 3,63(2,5-7) LYM 1.9(1-3,5) EOS 0,03(0,1-0,5) Czy należy pokazać się z tą kreat., w POZecie?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, Szanowna Pani, gór i kreatynina sa nieprawidłowe. Prosze powtórzyć oznaczenie i skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, celem ustalenia dalszego procesu diagnostyczno-terapeutycznego i wskazań do kontaktu z neurologiem. Pozdrawiam