Badanie krwi podobne do histopatologicznego
Witam, Mam pytanie. Czy istnieje możliwość zrobienia jakiegoś badania np. z krwi, podobnego do badania histopatologicznego. Lekarz operujący wyciął torbiel i nie dał do badania, bo uznał że to wodniak. Czy wodniaka można zdiagnozować bez wykonania USG? W jaki sposób mógł to stwierdzić? Inny lekarz twierdził, że to była torbiel najądrza. Stąd moja obawa. Jestem w błędnym kole. Dziękuję z góry za pomoc.

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Nie da się określić rodzaju zmiany z krwi. Proszę zaufać lekarzowi, który operował zmianę. Najprawdopodobniej obraz był typowy dla wodniaka.