Badanie krwi przy ciężkim wysiłku fizycznym

witam mam problem z wynikami badań jesli chodzi o limfocyty i rozmaz . Ciezko trenuje na siłowni z mocna dieta. Obecnie jest tzw wycinka tknki tłuszczowej. Brakuje mi znaków aby pokazac wyniki Witam Serdecznie :Rozmaz krwi Gran. pałeczkowat 1 % 1 5N ran.segmentowane 33%40,70 L Gran. kwasochłonne 1 % 1 5 wpisze tylko rozmaz . w innym badaniu mam limfocyty 52 % ezu 33%.

Witam. Obraz układu białokrwinkowego zmienia się w zależności od wysiłku fizycznego, stresu czy obecności stanów zapalnych. Konieczna jest przy tym interpretacja pełnego zapisu badania. Proponuję zgłosić się do lekarza poz.