Badanie krwi, wymaz z migdałka a powiększony węzeł chłonny

Do Dr. Konstanty Dąbski: dziekuje za porade. Problem w tym ze mieszkam za granica i bardzo ciezko idzie wspolpraca z lekarzami. We wtorek mialam pobrana krew tzn pelna morfologia i wymaz z Migdalka. Dzisiaj koncze brac antybiotyk a nadal czyje uciak w szyi i wezel jest nadal powiekszony. Bardzo sie boje poniewaz oprocz tego czuje dziwne cieplo u uchu.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety na forum nie ma możliwości kontynuacji wątku. Musi Pani napisać od początku o co chodzi.