Badanie MR móżdżku z kontrastem

kobieta 33 lata Kielce Robiłam badanie MR mózkgu z kontrastem i bez na wizytę będę czekać ok. miesiąc oto mój opis : W istocie białej płata ciemieniowego prawego, na granicy z korą obszar hiperintensywny w obszarach T2 za. i FLAR ok.10x5mm, nie ulegający wzmocnieniu kontrastowemu-zmiana demielinizacyjna -wtórna,naczyniopochodna?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie powiedzieć jaki charakter i przyczynę ma zmiana opisana w badaniu bez możliwości jej oceny, jednak niezależnie od przyczyny może Pani spokojnie poczekać do wizyty u specjalisty i oceny badania przez niego. Ja niestety nie jestem w stanie tego rozstrzygnąć, w dodatku bez skonfrontowania wyniku badania z badaniem klinicznym.