Badanie na boreliozę i wynik 263,67 U/ml

Witam !Robiłam badanie na bolerioze i wynik byl dość wysoki 263.67U/ml Nie wiem czy mam sie martwić? we wrzesniu miałam zaczerwieniona noge i wzięłam serie antybiotyku.prosze podpowiedziec gdzie mam sie udac dalej. Pozdrawiam Ewa z czestochowy

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego w jakich przeciwcialach jest ten wynik. Proszę udać się do Lekarza zlecającego poprzednie leczenie.