Interpretacje boreliozy i przeciwciał

Proszę o interpretację lekarza chorób zakaźnych wyników na bolerioze. 1. Przeciwciała w kl. IgG mój wynik >240 Wynik ujemny <10Au/ml Wynik wątpliwe 10-15 Au/ml Wynik dodatni >15 Au. 2.Przeciwciala w kl. IgM wynik 27,50AU/ml. Wynik ujemny <18Au Wynik wątpliwy 18-22Au Wynik dodatni >22Au. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Wynik wskazuje na świeże zakażenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyższe badanie