Badanie na toksoplazmozę wykonane w 12. tygodniu ciąży

Jestem w 12 tygodniu ciąży. Zrobiłam badania na toksoplazmozę a dziś odebrałam wynik na awidnośc i bardzo prosiłabym o interpretacje wyników. IgG - 0,13 IU/ml, IgM - 0,86 COI (powtórzone po 2 tygodniach wynik także 0,86). Na wyniku badań awidności napisano: oznaczenie awidności niemożliwe ze względu na ujemny wynik igg.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na pewńo na brak wcześniejszego zakażenia. Co do określenia wyniku bez podania norm nie jest to możliwe. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa prowadzacego ciąże.