Badanie neuroprzekaźników u 42-latki

Witam Od dłuższego czasu jestem bardzo słaba. Podstawowe wyniki krwi idealne. Ostatnio z własnej inicjatywy zleciłam badanie neuroprzekaźników ( z krwi, śliny i moczu). Większośc z nich powychodziła poniżej normy.dopamina 96,22; noradrenalina 9,23; adrenalina 0,94; GABA 0,59, Gutamina 74. Oprócz tego Kortyzol DHEA 08h wynosi 0,58. Do jakiego lekarza najlepiej udac się po pomoc z takimi wynikami? Z góry dziękuję za odpowiedź Magdalena

Zapraszam na konsultację w Warszawie. Od dawna wykonuję diagnostykę na podstawie badań neuroprzekaźników, interpretuję je i tłumaczę razem z pacjentem, a następnie, biorąc pod uwagę Pani preferencje żywieniowe i styl życia, zlecam dostosowaną dietę oraz, w zależności od zapotrzebowania, odpowiednią suplementację. Kontakt w sprawie wizyty: 731 999 150 lub 601 614 514.