Badanie ogólne moczu 4-latki

Proszę o interpretację wyników badania ogólnego moczu mojej 4-letniej córeczki: Przejrzystość - niezupełna, barwa - słomkowa, ciężar - 1010, leukocyty - 4-5, nabłonki płaskie - pojedyncze, bakterie - dość liczne. Reszta pozycji jest ujemna lub w normie. Dodam, że córeczka w święta skończyła brać antybiotyk na zakażenie dróg moczowych, po którym ma podawany lek na odporność oraz wieczorem odkażacz dróg moczowych i witaminę C. Od trzech dni ma temp bez żadnych objawów, dzisiaj tylko stan podgorączkowy. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki badania ogólnego moczu sugerują zakażenie układu moczowego. Wskazana jest wizyta u pediatry leczącego córkę, który będzie mógł porównać obecny stan dziecka i wynik badania z poprzednimi. Na tej podstawie podejmie decycję co do dalszego postępowania.

Pozdrawiam