Badanie poziomu kreatyniny 0,50mg/dl

W ostatnim badaniu poziomu kreatyniny mam - 0,50mg/dl, jestem zaniepokojona tym bardziej ,że taki poziom mam już od ok. 2 lat.Mam 54 lata,moja mama zmarła na chorobę nowotworową nerek. Proszę o poradę ew.pokierowanie gdzie zacząć leczenie.Ewa

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taki wynik nie powinien wzbudzać niepokoju. Na pewno tylko na podstawie wyniku kreatyniny nie można wykluczyć ani potwierdzić nowotworu nerki. Potrzebne są dodatkowe badania. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.