Co ma wpływ na poziom kreatyniny?
Co ma wpływ na poziom kreatyniny? Jakie normy poziomu są dopuszczane do wykonania badania? Niedługo mam MR stawu kolanowego.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Witam. Prawidłowy poziom kreatyniny wynosi 0,6-1,3mg/dl. Poziom uzależniony jest od wydolności nerek i nawodnienia organizmu.