Badanie poziomu testosteronu i hormonu wzrostu

Witam, badałem krew ze względu na hormony i wyszło że mam za dużo testosteronu i mało 0.1 gdzie przedział wynosi od 0 do 3 hormonu wzrostu. Badania dokonałem ponieważ jestem drobniejszy pod względem kości od większości kobiet, także nie mam wgle siły, bolą mnie stawy i psychicznie też jestem słaby. Dużo czytałem na temat hormonów że dużo test. to mocna męska budowa i silny charakter. Ja jestem wysoki a kościec kobiecy typowo czy to możliwe że mam za mało H. wzrostu ? Mam 23 lata i już maleję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. a jak wyglądają rodzice. Proponuje udać się do lekarza endokrynologa.