Badanie prenatalne w 13. tygodniu ciąży
Miałam badanie prenatalne w 13 tygodniu ciąży markery usg kostnienie nosa prwawidłowe biometria płodu CRL 72,0 mm NT 2,1mm i pobrano krew na test podwójny wynik ze jestem w grupie podwyższonego ryzyka czy mam się martwić odmówiłam amniopunkcji

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Przedstawione wyniki są prawidłowe. Wymiar CRL mieści się w środku normy a przyjmuje się że wartość NT nie powinna przekroczyć 2,5mm.