Badanie przezpochwowe USG a widoczna ciąża

Witam. Czy jest możliwe, aby 9 tygodni od stosunku ginekolog w badaniu przezpochwowym USG nie zobaczyłby ciąży? Czy śluz owulacyjny może być lekko żółty (miałam go bardzo dużo w 15 i 16 cyklu, a 14 dnia był jeszcze wodnisty) zamiast przezroczysty lub biały? Tam gdzie linia majtek boli mnie podbrzusze. Wyczuwam jakby powiększone więzły... coś w tym stylu. betaHCG wyszła 1,2.

- Tak nie zobaczył, bo w Pani przypadku nie jest Pani w ciąży
Czy śluz owulacyjny może być lekko żółty (miałam go bardzo dużo w 15 i 16 cyklu, a 14 dnia był jeszcze wodnisty) zamiast przezroczysty lub biały?
- Tak może się zdarzyć, gdyż nie jest to metoda wiarygodna celem oceny płodności
Tam gdzie linia majtek boli mnie podbrzusze. Wyczuwam jakby powiększone więzły... coś w tym stylu. betaHCG wyszła 1,2.
- Czyli wynik beta-HCG nie świadczy o występowaniu ciąży. Skoro ginekolog mówi, że wszystko jest w porządku z bólami brzucha radzę zgłosić się na konsultację najlepiej bezpośrednio do chirurga.