Badanie pulsometrem a zaburzenia kardiologiczne

Witam, byłam na spotkaniu odnośnie sprzetu medycznego i tam każdego badali pulsometrem. Było ok 20 osób (emerytów) i ja 32 lata. przy rozdaniu wyników wyszło ze trzy osoby maja powazne problemy z sercem i ja - wszytskie parametry odbiegały sporo od normy. Czy można wierzyć takiemu urządzeniu? Jestem przerażona bo choruje na rzs i przyjmuje sporo leków,Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Witam. Na podstawie takiego badanie nie da się określić czy ktoś ma poważne problemy z układem krążenia. Wyniki tego typu badań należy bowiem korelować z bezpośrednim badaniem klinicznym pacjenta. Jeśli ma Pani jakikolwiek wątpliwości proszę zgłosić się do lekarza poz.