Badanie stwierdzające poziom hormonów a stosowanie żelu Divigel

Bardzo proszę o poradę.4 lata temu po kilkudziesięciu latach leczenia endometrium usunięto mi narządy rodne. Mam 45 lat od 3 lat lekarz prowadzący przepisuje mi żeli Divigel. Czy ja mogę zrobić badanie, które stwierdzi czy poziom hormonów wymaga dalszego stosowania tego żelu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani wątpliwości co do konieczności stosowania leku jak najbardziej może Pani wykonać badanie poziomu hormonów.