Badanie TSH a jego podwyższony wynik
Witam serdecznie, Moje TSH wynosi 4,350 ( wiek 26 lat) jakieś dwa lata temu miałam robione usg odnośnie tarczycy i wyszło wporządku. Reszta badań także jest w porządku a mimo to wynik ten mam cały czas podwyższony. Co może być tego przyczyną?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez poznania wszystkich wyników ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.