Badanie u ginekologa i uwidoczniony pęcherzyk ciążowy

Witam byłam na badaniu u gin i z O M wychodzi 4tydzień I 5dzień z usg 5tydzień I 2dzień średnia wartość Gs tO 5,1mm ocena: ppęcherzyk ciążowy uwidoczniono położenie wewnątrzmaciczne woreczek żółtkowy nieuwidoczniono zarodek nieuwidoczniono mam pytanie czy narazie wszystko jest dobrze czy jest powód do zmartwienia

Magdalena StusiĹska

Wszelkie wątpliwości najlepiej jest konsultować z lekarzem prowadzącym- który zna panią najlepiej. Zarodek w zapłodnionym jaju uwidacznia się od 5go tygodnia ciąży- tak więc nie ma powodów do zmartwienia.