Badanie USG głowy u 9-miesięcznego wcześniaka

Syn wczesniak skonczyl wlasnie 9 miesiecy. przy powtornym badaniu usg glowy szerokosc jamy przezroczystej to ponownie 16mm... W grudniu mamy umówiony rezonans... To co slyszę od lekarzy to choroby od A do Z z encyklopedii czyli wszystko co tylko możliwe. Potrzebuję opinii kogoś tak doswiadczonego jak Pani.

Z mojego doświadczenia wiem że wcześniaki tak mogą mieć ale jak długo? To powie neurolog dziecięcy lub doświadczony radiolog dziecięcy. Polecam dr Smoczyka z Kliniki Pediatrycznej w Poznaniu.