Badanie USG w 23 tygodniu ciąży

Witam, mam pytanie dotyczace wyników badań USG. Jest to 23 tydzień ciązy. Płód w połóżeniu podłużnym główkowym. FHR-144/min, BDP- 59 mm-24 0hbd. HC-212 mm-23 2hbd. AC-169-21 6hbd. FL-39mm-22 5hbd. Przewidywana waga ok.500g. LMP-22 3hbd. AVG-22 2hbd. Czy wszystko w porządku jest z moją córeczką?Bardzo dziękuje za odpowiedż.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samych wyników może jedynie powiedzieć iż wyniki odpowiadają mniej więcej tygodniowi ciąży rozumiem z miesiączki. Ciężko jest powiedzieć coś więcej nie widząc badania ani nie uzyskując większej ilości informacji. Proszę spokojnie udać się do swojego ginekologa. A czy lekarz wykonujący badanie coś powiedział?