Badanie USG w 23 tygodniu ciąży
Witam, mam pytanie dotyczace wyników badań USG. Jest to 23 tydzień ciązy. Płód w połóżeniu podłużnym główkowym. FHR-144/min, BDP- 59 mm-24 0hbd. HC-212 mm-23 2hbd. AC-169-21 6hbd. FL-39mm-22 5hbd. Przewidywana waga ok.500g. LMP-22 3hbd. AVG-22 2hbd. Czy wszystko w porządku jest z moją córeczką?Bardzo dziękuje za odpowiedż.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Na podstawie samych wyników może jedynie powiedzieć iż wyniki odpowiadają mniej więcej tygodniowi ciąży rozumiem z miesiączki. Ciężko jest powiedzieć coś więcej nie widząc badania ani nie uzyskując większej ilości informacji. Proszę spokojnie udać się do swojego ginekologa. A czy lekarz wykonujący badanie coś powiedział?