Wielkość kości udowej na usg ciąży
Witam serdecznie. OM - 30 kwietnia 2014. Byłam na USG w 17+0 tc. Wyniki: BPD - 40,1 mm, HC - 147 mm, AC - 118 mm, FL - 22,8 mm, FHR - 150/min. Czy te wyniki są prawidłowe? Niestety, lekarz nie był zbyt rozmowny. Podejrzewam, że gdyby było źle, coś by powiedział. Wyniki sprawdzałam w Internecie, ale zapytać fachowca. Niepokoi mnie FL. Nie za krótka ta kość udowa?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Nie powinna Pani mieć powodu do niepokoju.