Wymiary z USG w 35. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 35 tyg ciąży (34+6). Czy wymiary z USG są prawidłowe? niepokoi mnie wymiar HC. BPD - 90,1 mm (34w0d) FL - 68,8 mm (35w5d) HC - 294,5 mm (32w1d) AC - 300,6 mm (34w1d) Wymiar HC znacznie odbiega od pozostałych pomiarów. Czy może to być symptom małogłowia?? Czy może wyniki pomiarów mieszczą się w normach a dzidziuś po prostu będzie malutki? Szacowana waga wyszła 2584 gramy. Proszę o odpowiedź bo jestem bardzo zaniepokojona :(

Piotr Pilarski

Jest to niewielkie odchylenie. Nie świadczy to zaraz o małogłowiu.

Pozdrawiam.