Badanie w kierunku Candidy oznaczające D-arabinitol we krwi

Witam serdecznie. Choruję od kilku dobrych lat na jak dotąd niezdiagnozowaną chorobę. Zaliczyłem wielu lekarzy, masę badań i nic. Wpadłem jakiś czas temu na opisy Candidy i postanowiłem podrążyć temat. Zrobiłem na własną rękę, z własnej inicjatywy w centrum zdrowia dziecka badanie w kierunku Candidy oznaczające D-arabinitol w krwi. I tu prośba o pomoc w interpretacji: Wyniki: Zakres wartości referencyjnych: materiał: surowica 2,7 <2,5 Czy to oznacza, że wynik wyszedł pozytywny i mam Candidę ??

Aleksander Ropielewski

Jest to wynik pozytywny, który sam w sobie jedynie sugeruje kandydozę.