Badanie wykonane w czuwaniu, w zapisie zarejerestrowano skąpą czynność

Proszę o opinie na temat tego opisu lekarza , badania EEG ''Badanie wykonane w czuwaniu, w zapisie zarejerestrowano skąpą czynność alfa 9 Hz amplituda 40-60 uV. w tyłogłowiu, z rytmem beta 13 Hz w przodogłowiu.Na tym tke rejestruje się pojedyńcze fale wolne 4-5 Hz i w odprowadzeniach czołowo ciemieniowych. Hw i Rb nie nasila zmian. Zapis nieprawidłowy.Czynności napadowej nie zarejestrowano.

Badanie EEG zawsze!!! interpretuje się w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie zmiany w badaniu EEG występują również u ludzi zdrowych.