Badanie wzroku u 23-latka

Witam. Dziś byłem u okulisty. Dostałem kartke na której są nastepujące informacje: Do dali : O.P. Sfera(-0.75), Cylinder(-1.75), Oś 180' O.L. Cylinder(-2,5) i Oś (170"). Od ostatniej wizyty tylko lewe oko mam o 0.25 mocniejsze szkło. Moje pytanie brzmi czy ta wada będzie się jeszcze pogłębiać? Czy ta wada którą mam jest spora, jest sie czego obawiać? Mam 23 lata. Bardzo proszę o poradę. Pzdrawiam

Witam.nie jest to duza wada raczej mala.astygmatyzm prosty jaki Pan ma moze sie poglebiac do 30 tki.mysle ze nie ma sie czego obawiac.kontrole mile widzisne co 6 do 12 miesiecy.pozdrawiam