Jak rozumieć ten opis badania wzroku u 34-latki?

Dzień dobry, mam dwa różne badania wzroku zrobione na przestrzeni kilku dni. W jednym badaniu mam O.P sfera -2,50, cylinder -1, oś 170. O.L. sfera -2,25, cylinder -1,25, oś 180. Natomiast w drugim badaniu sfera jest taka sama,ale cylinder na obu oczach -0,75, oś O.P. 160, os O.L. 180. Chciałabym zrobić nowe okulary i nie wiem z którego badania powinnam skorzystać? Oba badania robione były po pracy, pracuje przy komputerze.

Witam.to są tylko wydruki,okulary sie dobiera i balansuje szkła obuocznie.Refrakcja moze roznic sie nawet do 0.5 Dptr w zaleznoaci od wielu czynnikow-woda,cukier,mruganie,nerwowoac pacjenta,film łzowy, itd.zalecam dobor szkieł .pozdrawiam serdecznie