Badanie żył i usunięte żylaki nóg

Aorta brzuszna, tętnice biodrowe wspóln tętnice zewnętrzne z prawidłowym spectrum przepływu.Żyła główna tuż przed podziałem o krętym przebiegu-szerokie odpływy,odcinkowa krótka niedrożność proszę mi pomóc i powiedzieć czy jest to coś poważnego.Nadmienię fakt iż mam usunięte żylaki obydwu nóg. wn;całość obrazu usg wskazujeprzebytą zakrzepicę żyły głównej dolnej z krążeniem obocznym?odcinkowa niedrożność żyły głównej dolnej-aplazja?

Wytworzyło się odpowiednie krążenie oboczne i przepływ krwi żylnej jest zachowana i sprawna. W takim przypadku nie ma powodu do niepokoju. Jeśli nie występują żadne problemy w zakresie krążenia żylnego w kończynach dolnych (głównie chodzi o obrzęki) nie ma powodu do wprowadzenia jakiegokolwiek leczenia.