Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bakterie YERSINIE w klasie IgA

Witam serdecznie , mam bakterie YERSINIE w klasie IgA wynosi 167 norma < 20 - ujemny >24 dodatni klasa IgM 125 normy te same klasa IgG 26 Dostałam antybiotyki Zinnat 500 i Proxacin 500 biorę te antybiotyki dwa razy dziennie przez 21 dni , lecz to nic nie pomaga, bardzo proszę o pomoc. Cierpię na bóle stawów już od trzech lat .Jestem przebadana pod kątem boreliozy , reumatoidalnym zapaleniu stawów , wszystko wkluczono Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Dolegliwości stawowe

Wiele osób zmaga się z dolegliwościami stawowymi. Nie jest to już problem jedynie starszych osób, ale również młodych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o dolegliwościach stawowych.

Trudno się to leczy. Ja zestawiam 2 antybiotyki ze sobą. Jest możliwe kilka kombinacji. Np Biseptol z Doxycyclinum lub inne. Na szczęście brak igg może świadczyć o nowej infekcji a więc łatwiejszej w leczeniu.

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy