Bakterie YERSINIE w klasie IgA

Witam serdecznie , mam bakterie YERSINIE w klasie IgA wynosi 167 norma < 20 - ujemny >24 dodatni klasa IgM 125 normy te same klasa IgG 26 Dostałam antybiotyki Zinnat 500 i Proxacin 500 biorę te antybiotyki dwa razy dziennie przez 21 dni , lecz to nic nie pomaga, bardzo proszę o pomoc. Cierpię na bóle stawów już od trzech lat .Jestem przebadana pod kątem boreliozy , reumatoidalnym zapaleniu stawów , wszystko wkluczono Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Trudno się to leczy. Ja zestawiam 2 antybiotyki ze sobą. Jest możliwe kilka kombinacji. Np Biseptol z Doxycyclinum lub inne. Na szczęście brak igg może świadczyć o nowej infekcji a więc łatwiejszej w leczeniu.