Bakteryjne zapalenie prostaty

Witam, mam problem z żołędziem ponieważ od ponad miesiąca jest mi w niego zimno przez co odczuwam w tej okolicy ból, dodatkowo z rana jest on bardzo blady i czasami w ciągu dnia. W okolicy ujścia cewki moczowej oraz u spodu żołędzia jest zaczerwieniony Po wzwodzie żołądź jest pomarszczony (wcześniej tego nie było) oraz często mnie piecze. Lekarz stwierdził że jest tobakteryjne zapalenie prostaty, natomiast antybiotyki mi nie pomagają. Czy te objawy mogą świadczyć o jakieś innej chorobie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.