Biała obwódka na żołędzi penisa

Witam serdecznie, Mam 30lat, stała partnerka, dbam o higienę, może wręcz za bardzo, myję penisa po każdorazowym skorzystaniu z toalety, od dwóch tygodni utrzymuje mi się dziwna biała obwódka na żołędziu a obok niej pojawi się kolejna, wygląda to tak, jakby skóra na żołędziu miała się złuszczyć, ale nawet przy skrobaniu paznokciem nic nie schodzi, bardzo proszę o pomoc, co to może być? nie swędzi, nie piecze :( foto: https://drive.google.com/drive/folders/0B4gtbPK_eL4CcUtMdi1ITWU3cU0?usp=sharing

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa lub urologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.