Biała otoczka żołędzi penisa

Proszę o pomoc, mam 30 lat, stała partnerka, od ok. tygodnia na żołędziu utrzymuje mi sie (w jedym pkt. biała otoczka) o średnicy ok. 5mm, wyglada to tak, jakby po poparzeniu słonecznym miała się złuszczyć skóra, ale nie schodzi, brzegi otoczki twarde, jakby zatopione w żołędziu, clotrimazolum nie pomaga. Proszę eksperta o radę co z tym robić i co to moze być, dbam o higienę. fotografia: https://drive.google.com/drive/folders/0B4gtbPK_eL4CcUtMdi1ITWU3cU0?usp=sharing

Lek. Tomasz Budlewski

prósze koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub urologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.