Marskość żołędzi penisa

Marskość prącia!! Chciałbym się zapytać czy posiadacie państwo lekarze jakieś zdjęcia, obrazek jak wygląda marskość żołędzi. Borykam się z problemem od pół roku moja żołądź jest pomarszczona a podczas wzwodu widocznie są malutkie pecherzyki a powierzchnia żołędzia jest jakby chropowata,grudkowata. Leki na grzybice oraz bakterie tlenowe/beztlenowe nie pomagają. Lekarza w moim mieście także są bezradni.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie posiadam takich fotografii. Sugeruję poszukać pomocy w ośrodkach dermatologii i wenerologii szpitali uniwersyteckich.